játékasztal (4 tétel)
zsolnay eozin kínáló
aranyozott tükör
antik nyaklánc
rugós foci
duward
meggyes lászló
absztrakt szobor
ezüst miniatűr
európa térkép
ukrajna
terta
zsolnay tányér tollazott
hús villa
mini váza
ernő
retro játékok
guzsik
fűszeresek
10000 pengő 1945
stopper
intarziás szekrény
eozin bagoly
sztelek norbert
bozsó jános
fém falidísz