keresek (1 tétel)
kelesztő
mini bögre
diamond
vaj tartó
one penny
hollóházi kanna
aranyozott porcelán
világhy árpád
römer
db
akt rézkarc
ezüst tálka
mulberry
1865
jacobs bögre
jakubik
zárható doboz
pirchala imre
ezüst szalvétatartó
herendi porcelán figura
gyerek étkészlet
keleti ezüstözött
szent kristóf
kosár csillár
üveg kompótos készlet