tőr kés (1 tétel)
43m
50x70
régi érmék
kerti kő
görgei
tetőcserép
reklám világító
pirchala
fűszerszóró
csád
mártonfi benke
herendi csung vert
mcp porcelán
malachit gyűrű
akvarel
hollóházi porcelán bonbonier
intarziás tálaló
m szűcs ilona
bíró gábor
gyerek fotel
drasche figura
1990
ezüst gyűrű ásvány
kulcslyuk
hajós lámpa