hagyatékból (30 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 09:18
129.000 HUF
364.35 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 09:15
129.000 HUF
364.35 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 11:52
90.000 HUF
254.19 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 14:01
13.000 HUF
36.72 USD
Feltöltve: 2024. febr. 03. 12:25
260.000 HUF
734.34 USD
Feltöltve: 2024. febr. 03. 09:34
35.000 HUF
98.85 USD
Feltöltve: 2024. jan. 15. 21:14
12.000 HUF
33.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 11:13
58.000 HUF
163.81 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 21:24
180.000 HUF
508.39 USD
RUDNAY GYULA - Vágtató lovasok, rézkarc, kerettel 28x38 cm, hagyatéki (fekete-fehér, századfordulós)
19.000 HUF
53.66 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 15:20
15.000 HUF
42.37 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 14:28
149.000 HUF
420.83 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 19:32
25.000 HUF
70.61 USD
Feltöltve: 2023. nov. 01. 08:28
130.000 HUF
367.17 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 18:27
18.000 HUF
50.84 USD
Feltöltve: 2023. szept. 18. 20:26
29.000 HUF
81.91 USD
1934 2 fillér
tűzzománc karperec
herendi teáscsésze viktória
rajzfilm
csillagász
bőr ridikül
parisi
herendi csiga
paraszt ing
réz cipő
kagyló csiga
angyal karácsonyi
törpés pohár
szarvas szobor
zsolnay bivaly
herrer
bikácsi
szecessziós asztali lámpa
magyar nemzet
roóz
jameson
turcsán
hántolt
zsolnay filozófus
england