hincz (1 tétel)
somlai tibor
plüss tigris
gomba könyv
tapper itatós
tarjáni simkovics jenő
tűzpiszkáló
lajos ezüst dénár
festett fa szobor
angyalhaj
szülészet
komondor 2000
restaurált szék
bronz tibeti
egyéb magyar
lámpa karácsonyfadísz
vernon
balatoni rézkarc
ujpál györgy kerámia
építményes íróasztal
szifonok
borda jános
bankjegy szalag
cseh 5 korona
papp tünde festmény
haj fésű