faragó (2 tétel)
nyunyóka
fém kéz
balatoni szék
aranyozott gránát
peder
knowles tányér
vojtech
katona karácsonyfadísz
riasztó fegyver
glass vase
gemenci
festmény veszprém
majo
drasche leves
iparművész kislány
üdítős üvegek
régi plüss játékok
drasche lány tállal
kutyafigura
írás vetítő
boscari
herendi fedeles csésze
sárkányölő szentgyörgy
szentkép imakönyvbe
thonet szék jelzett