szignózott (2 tétel)
kártya mintás porcelán
száz millió b pengő
lomonosov csésze
első napi veretek
mercedes modell
ébenfa fej
kovácsoltvas kerti garnitúra
brill fehérarany fülbevaló
nagyméretű keleti figura
eozin fürdőző
alföldi porcelán icu
r kis
tányér készletek
nagy gólya
vitorlásos rézkarc
mnb prospektus
brilles ékszer
elad
húsvéti gyertya
lánchíd iii
ásvány erdély
kincsvadászok
pünkösti gabriella
füles pogácsás
gorka jelzett