divatlap (1 tétel)
képes pesti hírlap
intarziás dohányzóasztal
kohinoor
vintage gyűrű
antik rézkarc
havasigyopár
juhászbicska
fa szekrény
zsolnay pillangós gyertyatartó
kristály medál
horn gyula
corvus kora róbert
national geographic
tardi sándor
jablonec
herendi oroszlánlábas
zsolnay virágmintás
mártély
vásárhelyi kováts tibor
trón fotel
imaszék
aranyozott kávéskészlet
csiszolt tükör
ezüst fülbevaló button
antik kézitükör