kocsis (2 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 09:24
KOCSIS IMRE (1940-2015): Kékszakállú 1981. 16/50.
Munkácsy-díjas alkotó, szignós, modern keretben,
99.000 HUF
279.02 USD
99.000 HUF
279.02 USD
bélyeg petőfi
kávés kancsó
bronz réz csillár
műanyag láda
vendéglős
palermo
2006 forgalmi sor
200 forint unc
porcelán madonna
hústű
anyák napja
haller
olasz táj
zsolnay munkásőr
patkoló
istván dénár
somogyi kálmán
szaft
sinkó váza
retro kerámia falikép
spárgás
acél óraszíj
szőcs lászló
aranyozott étkészlet
badonviller