ilona (0 tétel)
hollóházi pocakos
tészta készítő
karfás fotel
tanzanit karkötő
zsolnay kistányér
mid century szék
zsolnay art deco váza
száky
öntőmunkás
színházi látcső
1994
nanking
szlovák korona
csipkeszegély
aranyozott óra
19 század
hollóházi béka
1762
christian dior
hollóházi figura
gótikus
takács
fa dobozka
grundig
schönberger armand