zsolnay kislány (3 tétel)
lány madárral
diafilm vetítő
aranyozott evőeszközkészlet
pál ferenc kerámia
plate
zsolnay eozin sérült
vasmeteorit
icu alföldi
fém naptár
műanyag bögre
számolócédulák
porcelán babafej
huszáros
vas kulcs
vendéglátóipari
kovács mihály
2 forint 1971
olvas
tissot karóra
pántl
copf szekreter
mg heveder
cabinet fotó
vászon hímzett
ezüst szíves