madaras (1 tétel)
bányász fokos
vb 1982
mini lámpa
millefiori váza
retro német kerámia
lógó fülbevaló
kalocsa porcelán
mákvirág
borotva készlet
egymásba tolható
aranyozott falióra
szalkai mária
cezanne
curt schlevogt
borsos miklós rézkarc
rézkilincsek
ír csipke
csiszolt talpas pohár
ii erzsébet királynő
kralik üveg
nagyezüst
vadonné
lüszter alkatrész
rothschild csésze
antik ezüst gyűrűk