emlékére (1 tétel)
1945 5 pengő
rajzfilm
sérült porcelán
szívmedál
gumibaba
fontanges
eozin oroszlán
német ezüst
cherry
empire lámpa
neves
imperial
kagyló fülbevaló
zsolnay pillangós kiöntő
zsolnay balerina
üveg ékszertartó
aranyozott ezüst fülbevaló
rigopal
smaragd arany fülbevaló
pajta
zománc kanna
eta
rezes molnár lajos
só borsszóró
szomszédok