1 tétel
rózsaolaj tartó
oris óra
schwer lajos
1947 100 forintos
illés lászló váza
vadászos tányér
ünnepi ikon
vintage selyem kendő
1860 fotó
külföldi bankjegyek
régi jelzett falitányér
japona karóra
pipacsos táj
sérült fischer
vastagh éva
majo
piri mintás
pompadour levestál
thonet szék jelzett
1 euro monaco
bögre görög
meszes tóth gyula
hollóházi mesejelenetes tányér
gazdag józsef
vastag függöny