szecessziós csempe (20 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 20. 21:06
18.000 HUF
50.37 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 05:06
38.000 HUF
106.33 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 20:58
38.000 HUF
106.33 USD
Antik Wessel´s wandplatten fabrik - Bonn szecessziós csempe a századfordulóról (1900-1910) 14,5x14,5
42.000 HUF
117.53 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 22:01
38.000 HUF
106.33 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 20:24
67.150 HUF
187.90 USD
50.150 HUF
140.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 22:13
36.000 HUF
100.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 13:07
36.000 HUF
100.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 10:06
8.500 HUF
23.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 21:24
38.000 HUF
106.33 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 15:54
38.000 HUF
106.33 USD
Feltöltve: 2023. szept. 01. 12:57
29.900 HUF
83.67 USD
lotz
art deco macska
likőrös
5 forint 1947
trifari
bubelényi lászló
babaágy
botos
rotring
szecessziós porcelán
ezüst képtartó
100 pengő
falimaszk
román györgy
porcelán babák
tabriz
papi
paróka
art deco porcelán
herendi sérült
kuglófsütő kerámia
herendi viktória mintás tál
louis vuitton
star trek
ruzicskay györgy