125 (7 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 06. 08:22
1.500 HUF
4.23 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 06:56
850 HUF
2.40 USD
Retro népi népművészeti jelzett türkizkék kék mázas festett kerámia kancsó köcsög, magasság: 12,5 cm
2.500 HUF
7.05 USD
Feltöltve: 2023. okt. 09. 07:05
5.300 HUF
14.94 USD
virágárus lány
herwerth
római iskola
balaton akvarell
eszter
angyal figura
tűzzománc bross
mhrt
neobarokk puff
roskovics
aquincumi cica
zsolnay tálas
damaszken
ezüst desszertes
leveses tányérok
német birodalom
zsolnay rippl
borok
losonczi
szeberényi dániel
szoknyás
balogh józsef
ékszer szekrény
regency
tál leveses