d��k�� (1 tétel)
4257115
tenyésztett ezüst gyöngy ékszer szett
wmf patent 90 45
herendi zve mintás
formatervezett piros
herendi hamuz
fiókjelző
antik fémmunka
körmendi frim ervin csendélet
ukrajna unc
antik szekrény restaurált
fehér korall ékszerek
4506835
6 alátét
régi karácsonyfa diszek űrhajós
mosonvármegye
herendi waldstein porcelán
gyűrű 6 g
fali ra
bob a mester
24 karátos aranyozott bankjegy
art deco dobozka
antik fali��ra
bélyeg hal
kulacs váczi