kávéskészlet (8 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 20:58
19.000 HUF
53.37 USD
Feltöltve: 2023. dec. 19. 20:30
22.000 HUF
61.80 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:43
25.000 HUF
70.22 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 02:00
12.000 HUF
33.71 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 14:31
18.000 HUF
50.56 USD
metszett kristály pohár
epiag cukortartó
kerámia dísztányér
retro étkező asztal
labirintus
kínáló porcelán tál
szentessy
retro matrica
fa figurák
badár erzsébet
s m
porcelán paraszt tál
gobelin alap
jelzett tányér
artdeco karóra
várnegyed
zsolnay kávés kiöntő
zsolnay papagáj
keleti jelenet
antik ezüst teáskanál
zászlónk
csehszlovák fotel
lenvászon ing
matyó legény
régi petróleum lámpa