1 tétel
régi jelzett falitányér
kézi csomózású selyem szőnyeg
walleshausen zsigmond
angyalka horgolt
ametiszt gyémánt
markazitköves óra
o herendi mélytányér
halászok rézkarc
royal balmoral
pincegazdaság
ezüst karkötő tömör
drasche babszem
meisseni porcelán étkészlet
mérges
ciril betűs
rábainé
4044241
orosz egyenruha
olasz euro cent
vintage selyem kendő
türkizköves gyűrű
kulm
zsolnay aranyszegélyű
népviselet festmény
állami díj