kávéskészlet (1 tétel)
greguss imre
karikás
fajansz váza
1976
roisz
istók jános
herendi gyufatartó
zsolnay fali tál
botos sándor
üvegfúvó
kaviártartó
fontos
roland
zenélő pohár
fecske cigaretta
2000 forintos
misa
orosz ikon
erdély képeslap
hadifogoly magyarok története
aranyozott fülbevaló
walther glas
omega constellation
vászon terítő
hollóházi nyulak