kerámiák (562 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 14. 16:19
4.800 HUF
13.51 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 09:29
7.900 HUF
22.23 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 10:16
1.900 HUF
5.35 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 19:53
9.500 HUF
26.74 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 19:04
25.000 HUF
70.36 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 21:00
44.000 HUF
123.83 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 18:00
5.500 HUF
15.48 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 13:08
14.000 HUF
39.40 USD
Feltöltve: 2024. máj. 10. 08:29
32.900 HUF
92.59 USD
Antik Zsolnay keràmia,jelzett gyönyörű gyüjteménybe, dekorációnak, Múzeumi jelleg, Rózsaszín, szürke
19.800 HUF
55.72 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 16:37
9.800 HUF
27.58 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 18:15
10.000 HUF
28.14 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 07:27
4.250 HUF
11.96 USD
2.125 HUF
5.98 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 17:37
3.550 HUF
9.99 USD
N3 Perényi Kata (grófnő) munkája. ??Antik majolika mázas kétfülű váza gyűjteményes ritkaság 16 cm-es
57.500 HUF
161.82 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 10:05
1.700 HUF
4.78 USD
2.550 HUF
7.18 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 20:08
2.550 HUF
7.18 USD
etióp tűzopál
kovács mester
vászonfazék
csigás lámpa
antik ikon
komódok
noseda
lehajtható asztal
virágos csésze
onix nyakék
bőr falidísz
bálint ágnes
lüszter lámpa búra
téli táj festmény
alföldi porcelán lapostányér
retro szemüveg
mézeskalács ütőfa
100 millió pengő
hónapos
hüttl tivadar tányér
kagyló ékszertartó
bálint sándor
flottilla
repro
marmonkanna