csúcs dísz angyal
autóbuszüzem
antik wc
neobarokk falitükör
aranyozott falikar
kovácsolt kés
szote
ges gesch
1 forint kb
zsolnay névjegykártya tartó
bokros birman
antik akvarell
falióra nagyméretű
kék csempe
pálinkáspohár retro
schmeisser
gábor j
ezüst 5 pengős
1908 1 korona
2 gulden
pénzesláda
ezüsttömb
tavirózsás
fa rekesz
címere