21 tétel
Eladva: 2024. máj. 07. 01:24
Kerezsi Gyöngyi retro kerámia lámpatest, jelzett, 18 cm a kerámia + 6,5 cm foglalat, 40 cm ernyővel
Eredeti ernyővel, 40 cm, zöld
Eladva: 2024. máj. 05. 09:52
ART DECO "Kínai lány" Ritka!! NAGYOBB MÉRETŰ KERÁMIA ASZTALI LÁMPA Test. Komlós ? Izsépy ? W. Bosse?
Eladva: 2024. ápr. 24. 11:33
Eladva: 2024. febr. 28. 22:25
kék színű kristály
zsolnay apró virágos barokk
angyalkás asztalka
pillangó bronz
franz gruber
reichenbach porcelán váza
knowles tányér
vitorlásos rézkarc
gruen karóra
fehér korall ékszerek
1913 turul
alföldi porcelán virslis
lei unc
fá©m doboz
olasz sál
zsolnay pompadour levesestál
vázák párba
eredetiség igazolás
kézműves egyedi maci
alexander oláh
zsolnay bögre antik hasas
kammer volkstedt
karácsonyi képeslapok postatiszta
kancsó fonott fülű
drabant