2 tétel
Feltöltve: 2023. dec. 13. 23:31
34.000 HUF
94.43 USD
antik óra szerkezetek
salute
antik cilinder
zsolnay lapos tányérok
arany fülbevaló 18
horgász szabadalmi rajz
libás festmény
svéd gyertyatartó
herendi porcelán hecsedli mintás
royal dux jezek
art deco sérült
falu rézkarc
díszpárna huzatok
hollóházi hajnalka süteményes
csinos 14k fülbevaló
retro halacska
nepifestett tányér
hotel csésze
erkel bank bán
humoros képeslap
dali szobor
konyhai életkép
csillagjózsef
koloniál íróasztal székkel
kő szerű