kerámiák (36 tétel)
Lejárat: 13 óra 33 perc2 licit
301 HUF
0.85 USD
Lejárat: 1 nap 6 óra0 licit
1.601 HUF
1.601 HUF
1.600 HUF
4.52 USD
Lejárat: 1 nap 9 óra0 licit
7.500 HUF
21.17 USD
Lejárat: 1 nap 9 óra0 licit
10.000 HUF
28.23 USD
Győnyörű jelzett Hódmezővásárhelyi festett mázas kerámia tál vagy falidísz hibátlan állapotban 24cm.
301 HUF
0.85 USD
Lejárat: 2 nap 13 óra2 licit
301 HUF
0.85 USD
Lejárat: 6 nap 14 óra0 licit
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 7 nap 13 óra0 licit
4.490 HUF
12.68 USD
Lejárat: 7 nap 14 óra0 licit
3.990 HUF
11.26 USD
batári
kertiszék
scholz
német márka
tükrös herendi
trafó
fischer lámpa
quartz
olasz lámpa
jakubik
csallóközi farkas
vadász jelenetes
1921
papirusz
tüziaranyozott
jégcsap
sarreguemines tányér
fegyverek
porcelánbabák
zsolnay bambuszos
öntő
szopos
zsolnay hamutál
angyalföldi szabó zoltán
antik arany medál