bőrönd (2 tétel)
art deco falikar
farkas lajos
érmetároló
art deco falidísz
frakk
tiszapart
fonott
biedermeier bútor
hindu
színezett rézkarc
akt fotó
építészet
herendi eszterházy
kádár címer
absztrakt szobor
alföldi tál
agyagedény
pickwick
békebeli
polgári serfőző
orgona
századfordulós
magyar mannheimer gusztáv
üdítős üveg
vermeer