lerakó (2 tétel)
jane eyre
noosa
gyümölcs tányér
ágost
intarziás kisasztal
aranyozott bavaria
jelenetes étkészlet
robbanásbiztos lámpa
német porcelán kutya
csehország
légli
szobor fekete
milford
italmérő
jugendstil csillár
alpakka kanna
zsolnay eozin szarvas
szíriai
franciakártya
sajtreszelő
hal alakú
madár dísz
art deco ezüst ékszer
bambuszmintás
tabaka