ezüst gyűrű fekete (0 tétel)
pillangó bronz
1930 100 peng
fehér korall ékszerek
arosa
alföldi porcelán cukortartó
korondi karcolt
bohemia csehszlovák
zsolnay porcelán alapmázas
hollóházi hadik huszár
divatbaba
1974 április
3818382
4066966
vintage selyem kendő
gyalogságiásó
alföldi barna magyaros
1000korona
kalocsai mintás függöny
vadászos tányér
nagy gólya
adderley fajansz
gorka jelzett
szentképek imakönyvbe
art deco sérült
folon