masnis (0 tétel)
püspök
kéttüzű
bonbonos
kerámia gyertyatartó
mentődoboz
pentax
fiókos dohányzóasztal
regal
prussia
függönyelkötő
gyenes gitta
szent kristóf
zsolnay faunfejes
art deco pohár
gyerek csésze
tatabánya
pezsgős kristály pohár
dandé
fischer lámpa
bachmann
női szobor
18 század
kerámia persely
10 forint 1983
akt rézkarc