régi népi (2 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 18:39
900 HUF
2.54 USD
Feltöltve: 2023. júl. 30. 15:15
1.500 HUF
4.23 USD
filagória
antik olló
hollóházi néger nő
ferenc józsef 10 korona
kék virágos cukortartó
xviii századi
porcelán kés
homonna
500 dínár
disney porcelán
hollóházi virágos
pipacsos búzavirágos
ezüst kar
whiskys üveg
kaiser porcelán
pitykegombos
antik falitál
szabolcs megye
nádazott fotel
arany gyűrű ametiszt
jelzett kerámia
kávé csésze
molnár piroska
zsolnay jancsi és juliska
mesefigura