déli (1 tétel)
zsolnay alapmáz
veress miklós
antik váza
cseh teás
éder
sarreguemines kancsó
kisvakond
egyházi
alföldi gyerek
török tea
zsolnay tyúkot etető
papp jános
zsolnay piros
szigliget
márványszobor
aranyozott porcelán
béres
automata óra
üveg tea
illés lászló
rally
teniszütő
növény litográfia
miháltz pál
vadász ékszer