időjárás (1 tétel)
színes borospoharak
életképek falusi
szalma medvék
kutya piros
kender fésű
égig erő fa
sérült fischer
kerényi szobor
redouté
mostari híd
húsvéti kerámia
puja rezső
vitorlásos rézkarc
kerámia ungvár
porcelán hal art deco
szalma macik
czech glass
zsolnay dús
pillangó bronz
porcelán katicabogaras
karácsonyfadísz pöttyös
olvashatatlan szignó
mm film
alföldi porcelán mártásos
herendi lehár