járay (1 tétel)
halas tányér
furnér
alföldi szivecskés
meggy
rigopal
karneol gyűrű
baán imre
vallási szobor
keresztszemes terítő
tekla gyöngy
ezüstözött kancsó
aranyozott üveg
1986
kristály korsó
pogácsástál
gmundeni
zsolnay figurális
zsolnay vizsla
decanter
kőműves kerámia
félakt
tulipán herendi
wittnauer
farmering
vogel eric