3 tétel
Eladva: 2024. márc. 30. 09:501 licit
Eladva: 2024. márc. 26. 18:402 licit
gránát bross
6db pohár
kronester
fa figurák
ezüst fogpiszkáló tartó
gulden forint
1969 fillér
solingen bicska
kőbányai bohóc
porcelán teaszűrő
berendi ferenc
dali litográfia
aquincum női akt
tápai lajos
hódmezővásárhely kerámia
iparművész lány
kalff
kerámis
borsos miklós rézkarc
népi hímzés
300x400
kőfalvi
orosz ezüst pohár
fasold stauch
musk