olcsó (2 tétel)
niellós
majolika tál
bronz vaddisznó
torday
kocka üveg
f1
kalocsai falitányér
udvardy pál
kiss ernő
kessel
százmillió milpengő
kozák
10 forint 1989
hableány
az iparművészet könyve
zsolnay pillangós kávéscsésze
17 századi
turista bot
kandaló óra
led karóra
fali fűszertartó
brokát kendő
libás tányér
autórádió
régi vászon