aczél (1 tétel)
meteor
punk
réz tea
art deco étkező
popeye
1896
ezüst keret
vászon terítő
dán szék
ecsettartó
vetélő
áttört tál herendi
fatima keze
alain delon
gyümölcstál
katonai távcső
abalon
boribon
pásztor üveg
herendi viktória gyertyatartó
fecske cigaretta
retro falvédő
jelzett bizsu
teáskészlet herendi apponyi mintás
kabala