európa (1 tétel)
rimaszombat
antik bécsi
hollóházi néger nő
hódmezővásárhelyi kaspó
pihenőfotel
lehajtható asztal
tek
szovjet játék
tűzi aranyozott
német kés
gorka lívia kerámia
kaszakő
herendi kisfiú
gránit mozsár
royal dux hal
smaragd nyaklánc
virág gyertyatartó
domex
balaton akvarell
herendi leveses tál
esküvői antik
váczi
hüttl tivadar tányér
zsolnay kályha
gyelmis lukács