marx (1 tétel)
szász endre szőnyeg
1 leu
anyóka
maiocci
herendi tulipános
art deco szekrény tálaló
drasche hasas bögre
olvasó kislány
nao
neobarokk ebédlő
szász endre falitál
zsolnay eozin hal
falikar pár
varga bencsik józsef
óriás festmény
kerámia virágtartó
herendi balerina
országgyűlés
magas tatra
török jános sérült
17 század
10 fillér 1942
alpaca
móga sándor
zsolnay pillangó teás