század (1 tétel)
Eladva: 2024. máj. 14. 12:221 licit
antik ón
zenith óra
porcelán kés
2 fillér 1931
borjúbőr
herendi zoba
vászonfazék
faragott polc
birodalmi porcelán
ezüstözött készlet
alföldi főzelékes
olaj ecettartó
britannica
fajansz kaspó
lichtig
búzakalász
becsületrend
komádi
karácsonyi égő
brüder
sótartó dézsa
art deco szófa
10 fillér 1892
cser jolán
alföldi porcelán lapostányér