budai (0 tétel)
lee
boda balázs
zsolnay eozin tulipán
a pallas nagy lexikona
alföldi hamutál
mese jelenetes
pluhár
2 pengő 1933
garnitúra szék
aranyozott falikar
bross jelzett
csillagjegyes
cinderella
faun és nimfa
kolozsvári puskás
törzsök gabriella
vászon hímzett
gedeon zoltán
bella kerámia
krajcáros
neobarokk falitükör
koloniál tükör
építészmérnök
nikkel
kiss rezső