templomi (2 tétel)
meisseni porcelán étkészlet
bauhaus termosz
gorka jelzett
thonet lábtartó
ereklyetartós
esküvői fejdísz
tari józsef
arany bogyó
smaragd üveg
antik réz ló
falu rézkarc
égig erő fa 2000
100 2022
szakított kék üveg
lemezáru gyári játék
1982 december
aluminium alátét
arnold doulton
tófej italos
koller éva
zöld lámpa búra
hanság
evőeszköz wellner
mnb tok
100 forint 2022