tokaj hegyalja (0 tétel)
porcelán telefon
japán akvarell
nyíl
fülhallgató
tűzománc
karperec óra
5000 forint 1992
termés
frei
csipke blúz
porcelán róka
katonai doboz
lenin eozin
epres porcelán
art deco dohányzó asztal
tonika
kínai karkötő
moldova györgy
üveg gyűrű
aranyozott ezüst medál
tűzi aranyozott
fila
kristály tálka
üveg csengő
vintage játék