majoros (1 tétel)
sérült zsolnay
zeneszerkezet
rosenthal teás
miseruha
zsolnay pecsenyés
tibet
ruhaállvány
honvédelmi
zongora antik
réz kép
spartacus
ezüst karika gyűrű
nehézipari
dobay
aranyozott forint
kühne
szalagos magnó
10000 korona 1920
koestlin
retro doboz
sa tőr
kossuth 100 ft
tálas lány
herendi kacsák
karsay