makói (0 tétel)
aranyozott étkészlet
só szobor
1848 as
kurus
darth vader
szőke lajos
ezüst talpas váza
5 fillér 1948
plate
spiritusz főző
zsolnay virágos bonbonier
zsolnay virágcsokros
loetz üveg
herendi türkiz
rózsaszín párduc
hollóházi art deco macska
szőnyeg sérült
tang ló
láb réz
lány madárral
munkácsi öntöttvas
ferkovics
csepeli
csiki
alföldi porcelán csipkebogyós