zenélő (1 tétel)
fa ékszer
húsz pengő 1930
játékpisztoly
szőnyeg sérült
szocreál festmény
ferkovics
bnv
vas lánc
mid century bútor
ezüst 200 ft 1992
vászon ing
pezsgős kehely
bieder képkeret
kodak retina
szecessziós ezüst fülbevaló
skandináv bútor
borostyán ezüst karkötő
terrakotta tál
színes gyűrű
antik faliszőnyeg
mg heveder
népi bögre
rózsafa asztal
kovács lászló
zsolnay pirogránit kaspó