fal (0 tétel)
bosendorfer
hungexpo
szovjet játék
német porcelán tányér
katti zoób
grosse
jelzett faragás
ezüst nyelű
érdem kereszt
festmény sérült
kő tál
glóbusz
herendi körmös kaspó
férfi papucs
asa
bábolna
pillangó bross
porcelán figura kislány
szekrény sor
fajansz alátét
art deco medál
leszerelő
sírok
francia szék
krisztik béla