üveges (2 tétel)
porcelán festmény
kahla készlet
balogh erzsébet
mini szőnyeg
gránit szilke
szaru sótartó
kelet
minta óra
zsolnay pirogránit váza
porciós
só és borstartó
herendi mozart
jégcsákány
francia csésze
xviii század
régi zakó
moissanite fülbevaló
zsolnay nyakék
aquincum liba
antik rézkarc
jereván
converse
ezüst orosz gyűrű
100forint
jános kalmár