lehoczkyné (1 tétel)
papír pengő
üveg söröskorsó
balaton rézkarc
bőr pénztárca
pk
esküvői emlék
czétényi
döbröczöni
gumi figura
sorszámozott
doxa férfi óra
komáromi katz
kancsók
aranyozott ezüst nyaklánc
bőrműves
925 karkötő
mázas váza
keresztszemes terítő
donner gertrúd
willy
fehér függöny
aranykarperec
2 forint 1947
lat készlet
falioratok