pöttyös (0 tétel)
platen az új gyógymód
sárga porcelán
hímzésminta
pad ülőke
csontszínű
antik akvarell
sim
j seregély márta
brémai muzsikusok
ezüstözött orosz
vas kulcs
ezüst talpas váza
szőcs lászló
fekete piros váza
kovácsoltvas lakat
1 fillér 1900
andróczi alajos
kék függöny
zsolnay kígyó
fonott tároló
prágai
barackvirágos alföldi
vászon hímzett
alföldi gyerek bögre
erotikus bronz