lebel (8 tétel)
kerámia betlehem
babaházi baba
ezüst papucs
egér rézkarc
milky
abc porcelán
gablonz dísz
zöld népi kerámia
karácsonyi párna
cserépkályha csempe
patchwork ágytakaró
melegentartó porcelán
salgótarjáni pohár
karácsonyi füzér
annahütte
regency hollywood
futóterítő
antik sérült festmény
réz csizma
guanyin
alföldi menzamintás tányér
hollóházi porcelán szeder
béka karácsonyfadísz
éva mintás
söröskupakok